Ми не знаємо, хто скаже найголовніше для Життя слово,
але кожен має намагатися його вимовити.

Так, у Britannica School активно запроваджується практика ведення дебатів.
Для нас є вкрай важливим чуткий супровід кожного в пошуках головних відповідей на питання, які ставить саме життя. Тому – дебатам бути!

Найкращою формою з’ясувати питання: «Чи варто тим, хто ніколи не смітить, прибирати за тими, хто ніколи не прибирає?» - виявились саме дебати.

Висловити свою думку, іноді досить емоційно, донести бачення глобальної проблеми, її наслідків, обґрунтувати пропозиції щодо вирішення питань - і це все в строгому регламенті дебатів – відважились збірні команди 5-7 класів Britannica School.

Кожного дня людство викидає 3,5 тони твердого сміття – вічного супутника суспільства споживання.

Так, ми отримали величезну спадщину, планету, на якій є усі умови для розвитку та щасливого повноцінного життя, але разом з тим, ми отримали й обов’язок - передати нащадкам світ, насаджений лісами, омитий чистими морями та океанами, обрамлений горами та квітучими рівнинами. Але… Але кожного дня людство викидає 3,5 тони твердого сміття – вічного супутника суспільства споживання. У більшості – це дешеві та одноразові товари – продукти науково-технічного прогресу та недбайливої маркетингової відповіді стрімко зростаючим потребам населення. Одним із шляхів вирішення проблеми є освіченість та екологічна грамотність. Саме її ми намагаємось сформувати у свідомій спільноті Britannica School

Протягом дебатів вражала дуже зріла відповідальна позиція обох команд, пропозиції від модного тренду та жорсткого фінансового регулювання до найціннішої внутрішньої мотивації - жити у світі, націленому на красу та розвиток, і робити реальні конкретні дії для формування позитивної екології тут і зараз.

Бо світ починається з кожного з нас.