День вишиванки в школі

Шосте вересня для освітнього простору Britannica – надзвичайна дата та своєрідна епоха на стрічці нашого розвитку. Саме цього дня ми святкуємо перше десятиріччя нашої школи Britannica School та дитячих садочків BritannicaKids, які черпають свій початок із мрії про ідеальне середовище для гармонійного розвитку особистості.

Детальніше...
День вишиванки в школі

Минулі вихідні видались досить насиченими для мешканців BritannicaSchool: ми брали участь у архітектурному фестивалі Archikidz, де презентували проект BritannicaEcoPark, проводили цікаві майстер-класи та відіграли найдовший в історії шкільної групи haos.ua рок-концерт.

Детальніше...

Усе почалося з маленької мишки, яка в казці для дітей і дорослих Богдана Лепкого погризла гроші жорстоких господарів, що заробляли на чужому горі під час війни. Ця мишка довго сиділа у своїй нірці й гадки не мала, що зовсім поруч біда. Саме з цієї історії зародилася ідея благодійного великоднього фестивалю. Спочатку наші семикласники міркували над питанням, чи можуть вони, діти, допомогти іншим дітям, які мешкають на прифронтовій території. Що вони можуть? Виявляється, якщо поруч мудрі дорослі, діти можуть усе.

Детальніше...

Дочірні категорії