BritannicaSchool - це інноваційна приватна школа 1-3 ступенів, головною метою якої є всебічний та неперервний розвиток особистості кожного представника спільноти BritannicaSchool: учнів, учителів, наставників та батьків.

BritannicaSchool

Вітаю

Лариса Андрейченко

Дорогі друзі,
наша команда Britannica School рада вітати вас у віртуальному просторі школи. Цей сайт створений для поширення світом нашої шкільної філософії, наших цінностей та досвіду створення простору для навчання та розвитку особистісної зрілості учнів. Якщо ви хочете більше дізнатись про школу, буду рада зустріти вас та ближче познайомити з Britannica School.

Андрійченко Лариса

Лідер команди Britannica SchoolЕфективне академічне навчання та гармонійне виховання учнів базується на безумовних цінностях школи: екологічності комунікацій, передовому педагогічному досвіді та надійному партнерстві з лідерами сучасних освітніх технологій.

Просторе сучасне приміщення школи BritannicaSchool було ретельно спроектоване та збудоване з мрією про сприятливе гармонійному саморозвитку освітнє розвивальне середовище. На двох поверхах площею понад 2 000 квадратних метрів розташовані класні кімнати, затишні холи, постійно поповнюються бібліотеки, спортивна зала та BritannicaHall – улюблене місце для святкування важливих подій, дві столових кімнати, медичний кабінет та адміністративні приміщення.

Для зручного та ефективного навчального процесу всі класи обладнані цифровою сучасною технікою, а учні вільно користуються ноутбуками й планшетами в навчальних цілях.А ще учні BritannicaSchool здобувають знання не лише в класних кімнатах, а й у музеях, галереях, на археологічних розкопках, на конференціях та семінарах, на площах та вулицях міст.

Для забезпечення ефективного академічного навчання ретельно підібрано весь педагогічний склад, постійний розвиток якого є одним з ключових завдань школи. Освітні програми базуються на затверджених нормах Міністерства освіти Украйни та відповідають набагато вищим внутрішнім стандартам BritannicaSchool. Усі учні своєчасно та успішно проходять заплановані тестування ДПА, а відповідний високий рівень знання англійської мови підтверджено зовнішніми сертифікатами Cambridge English.

Студії

Для гармонійного та всебічного розвитку особистості в школі працює понад 15 студій, які учні відвідують за своїм бажанням у другій половині дня. Це – живопис та мистецтво, сучасні танці, спортивні секції, музичні студії, TechLab, оздоровчі корекційні програми. Прогулянка на свіжому повітрі є обов’язковою складовою дня кожного учня.

Шкільне життя розраховано на повний день з 8 ранку до 7 вечора, усі учні мають свій індивідуальний щоденний розклад.

Власна кухня

Власна кухня гарантує завжди свіже та збалансоване п’ятиразове харчування, за медичних показань застосовується індивідуальний підхід до потреб кожної дитини.

Висококваліфікований медичний супровід

Медичний супровід забезпечує одна з провідних київських клінік, що є постійним партнером BritannicaSchool протягом 10 років.