Навчальні виїзди

Учні BritannicaSchool здобувають знання не лише в класних кімнатах, а й у музеях, галереях, на археологічних розкопках, на конференціях та семінарах, на площах та вулицях міст
витвори мистецтва Олександра Животкова

Цього разу четвертокласники Britannica School, пізнаючи мистецтво, потрапили до надзвичайної галереї, де панує аромат воску, архетипічні символи-коди, що є спільними для усієї підсвідомості людства, та уособлена історія кожного роду в постатях чоловіка та жінки. Саме так можна описати свої враження та почуття, які викликали витвори мистецтва Олександра Животкова, що більш тяжіють до духовної сфери з неповторною матеріальною оболонкою.

Детальніше...
Дивовижні історії Криму

Коли сторінки підручників та історичних романів оживають, вони в змозі набагато більше розповісти своїм читачам. Історію Криму, сповнену славетних та трагічних подій, семикласникі вивчають у Мистецький Арсенал на виставці «Дивовижні історії Криму».

Детальніше...
Екскурсія до Національного музею українського народного декоративного мистецтва

Творчість видатного українського митця Марії Оксентіївни Приймаченко учні 1 та 2 класів молодшої школи вивчають у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва. Враховуючи, що вони раніше вже були знайомі з картинами та скульптурами майстрині, кожен шукав та знаходив свою улюблену роботу. А один з першачків обійшов експозицію в пошуках «Щокастика» - картини, яка наскільки

Детальніше...
Екскурсія до Національного музею українського народного декоративного мистецтва

Учні 2 та 3 класу молодшої школи вдалися до подорожі до Національного музею українського народного декоративного мистецтва з метою поглибленого пізнання творчості видатної української мисткині Марії Оксентіївни Приймаченко.

Детальніше...