BritannicaSchool - це інноваційна приватна школа 1-3 ступенів, головною метою якої є всебічний та неперервний розвиток особистості кожного представника спільноти BritannicaSchool: учнів, учителів, наставників та батьків.

BritannicaSchool

Вітаю

Лариса Андрейченко

Кожна людина має мрію жити в гармонійно розвиненому світі, сповненому великих можливостей. Але ми переконані, що цей світ починається із розвитку окремої особистості.

Кожна людина має мрію жити в гармонійно розвиненому світі, сповненому великих можливостей. Але ми переконані, що цей світ починається із розвитку окремої особистості.


Ефективне академічне навчання та гармонійне виховання учнів базується на безумовних цінностях школи: екологічності комунікацій, передовому педагогічному досвіді та надійному партнерстві з лідерами сучасних освітніх технологій.

Просторе сучасне приміщення школи BritannicaSchool було ретельно спроектоване та збудоване з мрією про сприятливе гармонійному саморозвитку освітнє розвивальне середовище. На двох поверхах площею понад 2 000 квадратних метрів розташовані класні кімнати, затишні холи, постійно поповнюються бібліотеки, спортивна зала та BritannicaHall – улюблене місце для святкування важливих подій, дві столових кімнати, медичний кабінет та адміністративні приміщення.

Для зручного та ефективного навчального процесу всі класи обладнані цифровою сучасною технікою, а учні вільно користуються ноутбуками й планшетами в навчальних цілях.


А ще учні BritannicaSchool здобувають знання не лише в класних кімнатах, а й у музеях, галереях, на археологічних розкопках, на конференціях та семінарах, на площах та вулицях міст.

Для забезпечення ефективного академічного навчання ретельно підібрано весь педагогічний склад, постійний розвиток якого є одним з ключових завдань школи. Освітні програми базуються на затверджених нормах Міністерства освіти Украйни та відповідають набагато вищим внутрішнім стандартам BritannicaSchool. Усі учні своєчасно та успішно проходять заплановані тестування ДПА, а відповідний високий рівень знання англійської мови підтверджено зовнішніми сертифікатами Cambridge English.

Студії

Для гармонійного та всебічного розвитку особистості в школі працює понад 15 студій, які учні відвідують за своїм бажанням у другій половині дня. Це – живопис та мистецтво, сучасні танці, спортивні секції, музичні студії, TechLab, оздоровчі корекційні програми. Прогулянка на свіжому повітрі є обов’язковою складовою дня кожного учня.

Шкільне життя розраховано на повний день з 8 ранку до 7 вечора, усі учні мають свій індивідуальний щоденний розклад.

Власна кухня

Власна кухня гарантує завжди свіже та збалансоване п’ятиразове харчування, за медичних показань застосовується індивідуальний підхід до потреб кожної дитини.

Висококваліфікований медичний супровід

Медичний супровід забезпечує одна з провідних київських клінік, що є постійним партнером BritannicaSchool протягом 10 років.