30 січня 2019 року інноваційною школою Britannica School та компанією Microsoft Ukraine@ був проведений всеукраїнський тренінг Minecraft Edu та STEAM для вчителів, спрямованих на використання провідних освітніх технологій та сучасного інструментарію у щоденній роботі з дітьми.

Сучасні учні народились вже після початку цифрової ери та зростали в оточенні різноманітних електронних пристроїв. Ці фактори відіграли велику роль у формуванні процесу мислення, пошуку та усвідомлення інформації, що мають суттєві розбіжності з тими, на які розрахована традиційна шкільна програма.


Інтеграція сучасних цифрових технологій та сприйняття використання ігрового простору

Саме тому одним з ключових факторів ефективного академічного навчання та гармонійного виховання у @BritannicaSchool є інтеграція сучасних цифрових технологій та сприйняття використання ігрового простору в освітніх цілях. Маючи статус «Інноваційний навчальний заклад Microsoft Showcase School» та постійно розвиваючи цей напрямок, вважаємо за необхідно ділитися досвідом з іншими школами та вчителями з усіх куточків Украйни.

Ми були дуже раді кожному з гостей нашого тренінгу та приємно вражені через той факт, що завітали до нас не лише вчителі математики та інформатики, але й представники інших галузей освіти, бо переконані, що знання, технології та інструментарії, отриманий на тренінгу, є універсальними та готовими до творчого застосування на будь-якому уроці з будь-якого предмету.

Нам дуже сподобалось душевне тепло та дружнє ставлення, прагнення нових знань та пошук методів ефективного їх використання, які господарювали на тренінгу. Від усієї команди Britannica School дякуємо за творчу атмосферу співпраці, прагнення зробити свій внесок у якісний розвиток шкільної освіти України та активну участь у Всеукраїнському тренінгу для вчителів Minecraft Edu & STEAM!

Учасники семінару
Учасники семінару