Тематичні тижні

Глобальне занурення в предмет вивчення всією школою - ось що таке тематичні тижні в Britannica School

Йоганн Гутенберг – значна особистість для Britannica School. Його епохальний винахід – перша технологія масового книгодрукарства, створена за допомогою рухливих літер та друкарського пресу ще в середині 1440 років, не тільки змінила рух всесвітньої історії, але й сьогодні допомагає кожному з мешканців Britannica School стати найкращою версією себе. Ми переконані, що читання саме друкованих книг є значним фактором росту особистості, якій триває усе життя.

Наш читацький флешмоб було розпочато на новорічні свята Оксана Коцур, яка запропонувала вчителям обмінятися улюбленими книгами. Дорослим сподобалася і ідея, і процес, і результатJ А до флешмобу із задоволенням приєдналися учні: ще місяць тому розбилися на пари, уважно вислухали побажання співрозмовника про те, які книжки він/вона любить читати, а які ні, яким жанрам та темам надає перевагу. І ось настав час підбивати підсумки. Чи прочитані книжки? Чи припали до вподоби? Що зацікавило, а що ні? Які думки виникли під час читання?

А де ж краще за все обговорювати книги, як не в кафе за горнятком запашного чаю? Так у Britannica School були започатковані п’ятничні «читачаювання» семикласників.

Матеріали по темі


Година читання