Проєкти

Проектна діяльність – креативний, дослідницький та практичний елемент ефективного навчання!

Питання «Як саме ефективно сформувати освітній процес, щоб часу витрачалось менше, а знань здобувалось більше?» у четвертому класі Britannica School вирішують протягом одного уроку таким чином:

  • Дізнатись про Дванадцятьох Апостолів, побачити найбільший моноліт планети - скелю Айрес-Рок, зануритись у дивовижні глибини Великого бар’єрного рифу, познайомитись із властивостями мінерального озера рожевого кольору Хільєр, помандрувати пустелею Піннаклс – треба лише зіграти у квест-гру «Природні дива Австралії».
  • Познайомитись з промисловістю та природними ресурсами, відомими пам’ятками архітектури та мистецтва, які стали візитівками Австралії, – на допомогу прийшла гра на кшталт «Монополії».
  • Доторкнутись до унікальної історії австралійського континенту – дуже цікаво завдяки анімаційному фільму власного виробництва!

Так, і все це придумали та зробили чотирикласники власноруч, розділившись на три команди. А потім презентували друзям із паралельного класу! Цікаве, захопливе та вкрай ефективне навчання:)

Цей урок вже внесено до скарбнички знань Britannica School