×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Історичний Форт Боярд. Змішані команди 5-6 класу BritannicaSchool та гості з ThinkGlobal Teremky!

По-перше, до нас завітали гості! А гостей у BritannicaSchool дуже люблять та завжди радіють новим знайомствам. Бо кожен новий знайомець – це цілий непізнаний всесвіт, який прийшов до тебе на зустріч. Ти можеш стати багатшим на цей всесвіт, а можеш пройти повз. Ми обираємо першій варіант:). І дехто із наших учнів знайшов нового друга, деякі – обмінялися контактами і вирішали спілкуватися надалі, деякі – після гри с захопленням розповідали про життя у нашій школі та слухали історії гостей, але кожен відчув цінність живого спілкування з новими знайомими. Дякуємо учням 5-6 класу ThinkGlobal Teremky та Марина Гацько за зустріч та сподіваємось на продовження щирої дружби між нашими школами:)

А по-друге, в грі все було дуже по-дорослому! Справжні випробування відчуття командної відповідальності гравців, складні завдання на межі можливого, жорстке обмеження часу – з одного боку, та азарт, щире занурення, справжні емоції – з іншого! 

{gallery}2019-02-26{/gallery}